"21 października 2000 roku. Pierwszy mecz Luisa Figo przeciwko Barcelonie."
tlumaczenie jak napisał autor ze strony, choć jak sprawdziłem tego zdania tam nie ma.
Otóż, Kochane putki, świński łeb nie miał miejsce w sezonie 2000/2001 a w 2002/2003. Siemens zaczął sponsorować Real od 2002/03. w 2000/01 była reklama strony realmadrid.com, w 2001/02 jak Zizou fundował la Novenę, było bez reklam na stulecie.
Poza tym w filmiku widać Mendietę, a z tego co wiem on grał w 2000 i w 2001 roku w Valencii, gdzie dochodził do finałów LM. w Barcelonie grał 1 sezon na wypożycznieu - 2002/03.
Napinka jest, a fakty są przeinaczone. Dziękuję, dobranoc.
"21 października 2000 roku. Pierwszy mecz Luisa Figo przeciwko Barcelonie."
tlumaczenie jak napisał autor ze strony, choć jak sprawdziłem tego zdania tam nie ma.
Otóż, Kochane putki, świński łeb nie miał miejsce w sezonie 2000/2001 a w 2002/2003. Siemens zaczął sponsorować Real od 2002/03. w 2000/01 była reklama strony realmadrid.com, w 2001/02 jak Zizou fundował la Novenę, było bez reklam na stulecie.
Poza tym w filmiku widać Mendietę, a z tego co wiem on grał w 2000 i w 2001 roku w Valencii, gdzie dochodził do finałów LM. w Barcelonie grał 1 sezon na wypożycznieu - 2002/03.
Napinka jest, a fakty są przeinaczone. Dziękuję, dobranoc.
Komentarze
0
hahaha ale pizgam z was.
"21 października 2000 roku. Pierwszy mecz Luisa Figo przeciwko Barcelonie."
tlumaczenie jak napisał autor ze strony, choć jak sprawdziłem tego zdania tam nie ma.
Otóż, Kochane putki, świński łeb nie miał miejsce w sezonie 2000/2001 a w 2002/2003. Siemens zaczął sponsorować Real od 2002/03. w 2000/01 była reklama strony realmadrid.com, w 2001/02 jak Zizou fundował la Novenę, było bez reklam na stulecie.
Poza tym w filmiku widać Mendietę, a z tego co wiem on grał w 2000 i w 2001 roku w Valencii, gdzie dochodził do finałów LM. w Barcelonie grał 1 sezon na wypożycznieu - 2002/03.
Napinka jest, a fakty są przeinaczone. Dziękuję, dobranoc.
0
hahaha ale pizgam z was.
"21 października 2000 roku. Pierwszy mecz Luisa Figo przeciwko Barcelonie."
tlumaczenie jak napisał autor ze strony, choć jak sprawdziłem tego zdania tam nie ma.
Otóż, Kochane putki, świński łeb nie miał miejsce w sezonie 2000/2001 a w 2002/2003. Siemens zaczął sponsorować Real od 2002/03. w 2000/01 była reklama strony realmadrid.com, w 2001/02 jak Zizou fundował la Novenę, było bez reklam na stulecie.
Poza tym w filmiku widać Mendietę, a z tego co wiem on grał w 2000 i w 2001 roku w Valencii, gdzie dochodził do finałów LM. w Barcelonie grał 1 sezon na wypożycznieu - 2002/03.
Napinka jest, a fakty są przeinaczone. Dziękuję, dobranoc.